Váš nákupný košík je prázdny

Recenzie

1.  Jedna z najlepších lekární na Slovensku. Príjemný prehľadný e-shop, ochotný personál, ktorý rád poradí a zabezpečí produkty podľa priania, skutočná osobná starostlivosť ako samozrejmosť.Viac ani dodať netreba  - jednoznačne odporúčam !   (p.František B.)

 

2.  Bol som veľmi spokojný s nákupom. Všetko tip top. Ďakujem.  (p.Štefan Š.)

 

3.  S vašimi službami som nadmieru spokojná. Objednávala som si u vás už viackrát a určite v tom budem pokračovať. Máte veľmi dobré ceny v porovnaní s kamennými predajňami na okolí a veľmi rýchle doručenie. Odporučila som vás aj viacerým známym, ktorí u vás tiež nakupujú.  (p.Andrea K.)

 

4. Je to super vec,ktorú ponúkate.Veľa ľuďom sa nedá ísť do lekárne, prípadne si nie ste istý či majú všetko a vy nebudete musieť ísť niekam inam.Táto nová stránka je super..vyhodí mi všetky možnosti a druhy konkrétneho lieku,jeho dostupnosť a aké konkrétne balenie . Nik naokolo takúto službu neponúka.Budem Vás odporúčať známym a priateľom.😊Páčil sa mi aj prístup pani, ktorá mi lieky doniesla.  (p. Lenka B.)

 

5. Ďakujem Vám veľmi pekne za zásielku, práve mi bola doručená. Všetko bolo krásne zabalené a veľmi ma potešili vzorky krémikov a sér ako pozornosť od Vás. Myslím, že doručenie prišlo v štandartnom čase, teda plus mínus 2 týždne. Ešte raz ďakujem veľmi pekne , že ste mi vyšli v ústrety, veľmi mi to pomohlo a prajem veľa spokojných zakazníkov do budúcnosti. A samozrejme oceňujem aj komunikáciu s Vami , ktorá bola príjemná a ústretová. :-) Rada budem kontaktovať znovu pri ďaľšej objednávke, keď budem niečo potrebovať.  (p. Aneta P.)

 

6. Ďakujem za SKVELÚ službu.   (p. Pavol I.)

 

7. Ďakujem veľmi pekne, balík mám už u seba aj s prekvapením, milé, potešilo :) a to vrecúško voňavé waau :)  (p. Dorota K.)

 

8. Dnes som prebral balíček zo Zásielkovne. Po otvorení som bol milo prekvapený priloženým darčekom, manželka sa veľmi potešila. Veľmi pekne Vám ďakujem.  (p. Michal Š.)

 

9. So službami lekárne INSPE som bola veľmi spokojná, rýchle dodanie, rýchle reagovanie, ochota, pani mi okamžite telefonovala dokonca 2x a keďže som nedvíhala, poslali mi mail, že bohužiaľ také balenie uz nemajú, ale hneď mi to nahradili menšími baleniami a prispôsobili cenu, balíček prišiel nasledujúci deň, dokonca mi pribalili vzorky krémikov a 2 čísla časopisu Moje zdravie, ja môžem všetkými desiatimi len odporuciť. Ďakujem.  (p. Michaela B.)

 

10. Chceme sa Vám moc poďakovať za Vašu ochotu, láskavosť a trpezlivosť pri realizácii našej objednávky, včítane promptného riešenia vzniknutých problémov. Vašu lekáreň môžeme len pochváliť a odporučiť ostatným klientom. Či už pri osobných návštevách v Tvrdošíne, alebo i objednávke produktov , sme sa stretli s erudovaným a sofistikovaným prístupom personálu. Váš osobný prístup pri realizácii našej objednávky bol s maximálnou ochotou a láskavosťou.
Vašu lekáreň určite odporučíme našim známym. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme. 
(p.Michal L.)

 

11. Ďakujem za skoré vybavenie objednávky a tiež ďakujem za milé darčeky, veľmi som sa potešila :)  ( Janka H.)

 

12. Ďakujem veľmi pekne za okamžitú reakciu na moju otázku ohľadom jedného produktu. Oceňujem ústretovosť a expresné zaslanie v ten istý deň objednania. S takýmto perfektným prístupom som sa zatiaľ nestretla. Nech sa Vám darí.  (Miriama O.)

 

14. Ďakujem za promptné vybavenie mojej objednávky. Produkt som hľadala na internete po všetkých možných lekárňach,uspela som až vo Vašej. A možno preto,že ste rodinná lekáreň, je Vaša ochota,ústretovosť a komunikácia so zákazníkom dosť výrazná. Nie všade to platí. Ďakujem aj za tie drobné "pozornosti" v balíčku. Potešili... (p. Janka Z.)

 

15. Děkuji za promptní vyřízení mé objednávky. Vše proběhlo naprosto profesionálně a rychle. Ještě jednou děkuji a doporučuji všem zájemcům. (p. Helena H.)

 

16. Ďakujem Vám za kvalitné produkty a služby, promptné doručenie priamo domov a úžasný prístup a ústretovosť. Rovnako ďakujem aj za milý darček a veľmi rada opäť využijem Vaše služby a budem Vás odporúčať svojim známym.  (p.Monika K. )

 

17. Tvrdošín jsem dosud moc neznal. Město v severním slovenském výběžku, odkud je nedaleko do Malé Fatry. Od letošního podzimu vím, že významné je především lékárnou INSPE, která poskytuje kvalitní služby a vychází zákazníkům vstříc. Málokde se člověk setká s takovou ochotou, profesionalitou a účinnou pomocí jako zde.   Jako zákazník jsem byl příjemně překvapen a zcela spokojen.  (p. Radek L., )

 

18. Rýchla komunikácia a vybavenie objednávky, vrátenie peňazí na kartu za tovar, ktorý má výpadok..... odporúčam,nemám čo vytknúť.  ( p. Zuzana Č.)

 

19. Z online lekárne Inspe si objednávam pravidelne. Dodanie je veľmi rýchle a balík vždy kvalitne zabalený, vždy aj s malým prekvapením. Skvelá mailová komunikácia a snažia sa zákazníkom vyjsť vždy v ústrety. Maximálna spokojnosť. Ďakujem.  ( p. Anna D.)

 

20. Na e-shope lekareninspe.sk som nakupoval po prvý krát.  Vrelo odporúčam ! Veľké plus dámam za ceny, ktoré sú v porovnaní s  konkurenciou pre bežného človeka tak akurát.
 Ďalšie +  Rýchlosť vybavenia objednávky (jeden deň). SUPER
       +  Dostupnosť aj mnou požadovaného väčšieho množstva produktu
       +  Príjemná  komunikácia
       -  Cena dopravy
 V budúcnosti túto lekáreň určite ešte veľa krát navštívim. Ďakujem.

 Prajem veľa spokojných zákazníkov.  (p. Marcel P. )

 

21. Svištia masť bola za lepšiu cenu ako v iných eshopoch. Oceňujem veľa možností doručenia, je z čoho vyberať a to býva skutočne málokedy. Odoslanie svetelnou rýchlosťou, čo ma milo prekvapilo. Komunikácia tiež super. (p. Jana D. )

 

22. Ja by som sa chcela poďakovať za moju objednávku febicholu. Objednávka prišla v piatok.Ste najlepšía lekáreň na Slovensku. (p.Andrea F.)

 

23. Ďakujem za naozaj veľmi rýchle, príjemné jednanie, osobitný prístup a milú komunikáciu. Som veľmi spokojná. :) (p.Barbora M.)

 

24. Som spokojná s nákupom, všetko prebehlo v poriadku. Pani v lekárni je veľmi milá a ústretová, odporúčam. (p.Patrícia R.)

 

25. Ďakujem veľmi pekne za vybavenie objednávky. Bola som veľmi spokojná aj s komunikáciou z Vašej strany nakoľko sa klientovi venujete a aj s rýchlosťou vybavenia mojej objednávky. Vážim si podobný prístup predajcov. Ďakujem (p.Danica S. )

 

26. Velmi děkuji za Vaši obrovskou ochotu,vstřícnost a rychlé dodání.  (p. Jana V.)

 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím