Váš nákupný košík je prázdny

Recenzie

1.  Jedna z najlepších lekární na Slovensku. Príjemný prehľadný e-shop, ochotný personál, ktorý rád poradí a zabezpečí produkty podľa priania, skutočná osobná starostlivosť ako samozrejmosť.Viac ani dodať netreba  - jednoznačne odporúčam !   (p.František B., Bratislava)

 

2.  Bol som veľmi spokojný s nákupom. Všetko tip top. Ďakujem.  (p.Štefan Š.,  Mútne )

 

3.  S vašimi službami som nadmieru spokojná. Objednávala som si u vás už viackrát a určite v tom budem pokračovať. Máte veľmi dobré ceny v porovnaní s kamennými predajňami na okolí a veľmi rýchle doručenie. Odporučila som vás aj viacerým známym, ktorí u vás tiež nakupujú.  (p.Andrea K.,  Nižná nad Oravou)

 

4. Je to super vec,ktorú ponúkate.Veľa ľuďom sa nedá ísť do lekárne, prípadne si nie ste istý či majú všetko a vy nebudete musieť ísť niekam inam.Táto nová stránka je super..vyhodí mi všetky možnosti a druhy konkrétneho lieku,jeho dostupnosť a aké konkrétne balenie . Nik naokolo takúto službu neponúka.Budem Vás odporúčať známym a priateľom.😊Páčil sa mi aj prístup pani, ktorá mi lieky doniesla.  (p. Lenka B.,  Tvrdošín)

 

5. Ďakujem Vám veľmi pekne za zásielku, práve mi bola doručená. Všetko bolo krásne zabalené a veľmi ma potešili vzorky krémikov a sér ako pozornosť od Vás. Myslím, že doručenie prišlo v štandartnom čase, teda plus mínus 2 týždne. Ešte raz ďakujem veľmi pekne , že ste mi vyšli v ústrety, veľmi mi to pomohlo a prajem veľa spokojných zakazníkov do budúcnosti. A samozrejme oceňujem aj komunikáciu s Vami , ktorá bola príjemná a ústretová. :-) Rada budem kontaktovať znovu pri ďaľšej objednávke, keď budem niečo potrebovať.  (p. Aneta P., Luxembursko)

 

6. Ďakujem za SKVELÚ službu.   (p. Pavol I.,  Štefanov nad Oravou)

 

7. Ďakujem veľmi pekne, balík mám už u seba aj s prekvapením, milé, potešilo :) a to vrecúško voňavé waau :)  (p. Dorota K., Sklabiná)

 

8. Dnes som prebral balíček zo Zásielkovne. Po otvorení som bol milo prekvapený priloženým darčekom, manželka sa veľmi potešila. Veľmi pekne Vám ďakujem.  (p. Michal Š.,  Miloslavov)

 

9. So službami lekárne INSPE som bola veľmi spokojná, rýchle dodanie, rýchle reagovanie, ochota, pani mi okamžite telefonovala dokonca 2x a keďže som nedvíhala, poslali mi mail, že bohužiaľ také balenie uz nemajú, ale hneď mi to nahradili menšími baleniami a prispôsobili cenu, balíček prišiel nasledujúci deň, dokonca mi pribalili vzorky krémikov a 2 čísla časopisu Moje zdravie, ja môžem všetkými desiatimi len odporuciť. Ďakujem.  (p. Michaela B.,  Banská Bystrica)

 

10. Chceme sa Vám moc poďakovať za Vašu ochotu, láskavosť a trpezlivosť pri realizácii našej objednávky, včítane promptného riešenia vzniknutých problémov. Vašu lekáreň môžeme len pochváliť a odporučiť ostatným klientom. Či už pri osobných návštevách v Tvrdošíne, alebo i objednávke produktov cez hranicu, sme sa stretli s erudovaným a sofistikovaným prístupom personálu. Váš osobný prístup pri realizácii našej objednávky bol s maximálnou ochotou a láskavosťou.
Vašu lekáreň určite odporučíme našim známym. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme. 
(p.Michal L., Praha)

 

11. Ďakujem za skoré vybavenie objednávky a tiež ďakujem za milé darčeky, veľmi som sa potešila :)  ( Janka H., Hviezdoslavov)

 

12. Ďakujem veľmi pekne za okamžitú reakciu na moju otázku ohľadom jedného produktu. Oceňujem ústretovosť a expresné zaslanie v ten istý deň objednania. S takýmto perfektným prístupom som sa zatiaľ nestretla. Nech sa Vám darí.  (Miriama O., Bytča)

 

14. Ďakujem za promptné vybavenie mojej objednávky. Produkt som hľadala na internete po všetkých možných lekárňach,uspela som až vo Vašej. A možno preto,že ste rodinná lekáreň, je Vaša ochota,ústretovosť a komunikácia so zákazníkom dosť výrazná. Nie všade to platí. Ďakujem aj za tie drobné "pozornosti" v balíčku. Potešili... (p. Janka Z., Trnava)

 

15. Děkuji za promptní vyřízení mé objednávky. Vše proběhlo naprosto profesionálně a rychle. Ještě jednou děkuji a doporučuji všem zájemcům. (p. Helena H., Řevnice- ČR)

 

16. Ďakujem Vám za kvalitné produkty a služby, promptné doručenie priamo domov a úžasný prístup a ústretovosť. Rovnako ďakujem aj za milý darček a veľmi rada opäť využijem Vaše služby a budem Vás odporúčať svojim známym.  (p.Monika K., Podbiel )

 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím